WNE wśród liderów według Perspektyw, UW na I miejscu Rankingu Szkół Wyższych

13 czerwca 2019

12 czerwca 2019 r. Fundacja Perspektywy wręczyła dyplomy liderom kierunków ekonomicznych w Polsce. Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał dyplom za zdobycie I miejsca w rankingu kierunku „Ekonomia”.

W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2019 Uniwersytet Warszawski ponownie znalazł się na pierwszym miejscu. UW został uznany nie tylko za najlepszy uniwersytet w kraju, ale również za uczelnię o najwyższej efektywności naukowej.

„Perspektywy” mają ponad dwudziestoletnie doświadczenie w opracowywaniu profesjonalnych rankingów edukacyjnych, w tym roku odbyła się 20 edycja prestiżowego Rankingu Szkół Wyższych.