Aktualności

13-01-2023

"Spotkanie z Ekonomią" - wykłady dla uczniów szkół ponadpodstawowych [27.01.2023]

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych zainteresowanych ekonomią do udziału w wydarzeniu "Spotkanie z Ekonomią". Wykłady z elementami warsztatów odbędą się w Auli B Wydziału Nauk Ekonomicznych UW, w formie…

"Spotkanie z Ekonomią" - wykłady dla uczniów szkół ponadpodstawowych [27.01.2023]

13-01-2023

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych zainteresowanych ekonomią do udziału w wydarzeniu "Spotkanie z Ekonomią".

Wykłady z elementami warsztatów odbędą się w Auli B Wydziału Nauk Ekonomicznych UW, w formie stacjonarnej, w piątek, 27 stycznia 2023 r, w godz. 10:00-15:00, przy ul. Długiej 44/50 w Warszawie. 

Podczas wydarzenia, zostaną zaprezentowane wyniki nowoczesnych badań ekonomicznych, prowadzonych przez Pracowników naszego Wydziału, które mają wpływ na nasze otoczenie, m.in. omówione zostaną badania odnoszące się do lokalizacji miast czy przedsiębiorczości studentów.

Pełny Program wydarzenia dostępny jest tutaj.

Zainteresowane osoby, prosimy o wypełnienie:

Scan wypełnionego i podpisanego oświadczenia należy przesłać na adres koordynatora projektu: p. Olimpii Markiewicz omarkiewicz@wne.uw.edu.pl do dnia 20 stycznia 2023 r. Jednocześnie należy wypełnić i przesłać formularz rejestracyjny. Z każdą osobą, która prześle poprawnie wypełniony formularz i oświadczenie, skontaktujemy się drogą mailową.

Informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu: Olimpia Markiewicz: omarkiewicz@wne.uw.edu.pl 

Wydarzenie realizowane jest w ramach Działania III.3.2. "Promocja Badań Naukowych" w Programie Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza.

Patronat nad wydarzeniem objęło Centrum Współpracy i Dialogu Uniwersytetu Warszawskiego.

Materiały do pobrania:

 

Serdecznie zapraszamy!

Projekt finansuje             Projekt realizuje                                       Patronat

IDUB_logo.png            wne-logo-new.jpg         CWiD_UW_logo.png