19.04.2024, 08:19

Gratulujemy stypendystkom i stypendystom

Tymoteusz Mętrak z WNE UW uzyskał stypendium Ministra Nauki. Ponadto przedstawiciele studentów uzyskali również Stypendium na Start. Jest ono inicjatywą Rektorskiego Funduszu Stypendialnego. W jego ramach stypendium przyznaje się najzdolniejszym, nowoprzyjętym olimpijczykom, sportowcom i doktorantom Uniwersytetu Warszawskiego.

Tegoroczne uhonorowanie stypendystów odbyło się 10 kwietnia br.  w Pałacu Kazimierzowskim.  Dyplomy laureatom wręczył JM Rektor UW prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak.

Stypendystom towarzyszyła Pani Prodziekan ds. studenckich WNE dr Dominika Gadowska-dos Santos.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom. Życzymy powodzenia w dalszej działalności naukowej, osiągnięć artystycznych i sportowych!