studenci_Erasmus_Chiny.jpgWydział Nauk Ekonomicznych to prężna międzynarodowa społeczność - blisko 25% studentów Wydziału stanowią studenci zagraniczni, pochodzący z ponad 50 krajów świata.

Udział studentów międzynarodowych w ogólnej liczbie studentów jest na Wydziale Nauk Ekonomicznych najwyższy na całym Uniwersytecie Warszawskim.

Jednocześnie, w ramach programów wymiany krótkoterminowej, rocznej oraz semestralnej, corocznie kilkuset studentów Wydziału wyjeżdża na studia do uczelni partnerskich. 

W poszczególnych zakładkach znajduje się m.in. lista uczelni partnerskich oraz szczegółowe informacje dotyczące procedury wyjazdowej.


Aktualności ERASMUS+

4.05.2022 dyżur dr Grzegorza Kuli będzie tylko on-line. Proszę o kontakt mailowy (gkula@wne.uw.edu.pl).

13-04-2022

tytuł aktualnosci erasmus

Praca dla studenta w projekcie badawczym "Nierówności płci w karierze naukowej" Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego zatrudni studentów/doktorantów, którzy mogliby zaangażować się w realizację projekt…

tytuł aktualnosci erasmus

13-04-2022

Praca dla studenta w projekcie badawczym "Nierówności płci w karierze naukowej" Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego zatrudni studentów/doktorantów, którzy mogliby zaangażować się w realizację projektu badawczego "Nierówności płci w karierze naukowej", finansowanego w ramach Prog… Więcej 23-03-2022 Ankieta ewaluacyjna sekretariatów studiów Do 31 marca 2022 r. Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego mogą wziąć udział w ankiecie, której celem jest ocena pracy dziekanatów i sekretariatów studenckich. Badanie zostało przygotowane przez prof. Sławomira Żółtka… Więcej 25-01-2022 Egzaminy certyfikacyjne z języków obcych w trybie zdalnym - sesja zimowa 2021/22 Biorąc pod uwagę dynamicznie rozwijającą się sytuację epidemiologiczną w kraju, Rada Koordynacyjna ds. Certyfikacji Biegłości Językowej podjęła decyzję o przeprowadzeniu sesji zimowej roku akademickiego 2021/22 w trybie całkowicie zdalnym. Zgodnie z uc… Więcej 03-12-2021 Rejestracja na zajęcia semestru letniego 2021/22 Szanowni Państwo, Drodzy Studenci, informujemy, że rejestracja na zajęcia semestru letniego na WNE UW rozpocznie się 20 grudnia 2021 r. Szczegółowe informacje i harmonogram znajdują się w zakładce Student/Kalendarze i harmon…