10.04.2024, 14:06

Rozstrzygnięcie konkursu o Nagrodę im. Andrzeja Semkowa

Nagroda im. Andrzeja Semkowa jest przyznawana corocznie od 1987 za najlepszą najlepszą pracę magisterską obronioną na WNE UW. Wyboru pracy dokonuje Komisja, po rekomendacji członków Rady Dydaktycznej Wydziału. Oprócz wyróżnienia, laureaci otrzymują również nagrodę pieniężną.

W roku 2022/2023 Nagrodę I stopnia przyznano mgr Magdalenie Nielipiuk za pracę magisterską pt. „Determinanty trafności wyceny spółek notowanych na GPW w Warszawie w latach 2018-2019”. Promotorem pracy była dr hab. Anna Białek-Jaworska, prof. ucz. (Katedra Innowacji i Rozwoju Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego).

Pani Magdo - serdecznie gratulujemy osiągnięcia i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy naukowe i zawodowe!