Lunch seminar

17 października 2018

Wydziałowy cykl seminariów oferuje doskonałą możliwość zaprezentowania aktualnie prowadzonych badań w ogólnowydziałowym gronie w swobodnej, lunchowej atmosferze. Wystąpienia pozwalają prelegentom przedstawić obecnie prowadzone badania, jak również usłyszeć komentarze wspomagające rozwój realizowanych prac.

Seminarium otwarte jest dla wszystkich – pracowników Wydziału, doktorantów, studentów studiów magisterskich i licencjackich, a także wszystkich zainteresowanych spoza WNE UW. W ramach spotkania będzie mały (kanapkowy) lunch.

Pełen harmonogram cyklu seminariów w tym semestrze znajduje się tutaj

Zainteresowanych wystąpieniem na Lunch Seminar prosimy o kontakt drogą mailową z Ewą Zawojską (EJvpm|M@VTUSLjZ5B4t_eQI]#[%EXh]gA'4kMB.sP-KtYUnB2).