CfP: konferencja "Innowacyjna gospodarka"

5 sierpnia 2019

Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego i Narodowy Bank Polski uprzejmie zapraszają do uczestnictwa w konferencji "Innowacyjna gospodarka. Rola polityki ekonomicznej" w dniach 17-18 września br. na WNE UW w Warszawie.

Organizatorzy konferencji zapraszają do przesyłania propozycji referatów stanowiących wyniki badań metodologicznych i empirycznych poświęconych ekonomii innowacyjności i polityce innowacyjnej.

Streszczenia artykułów po uzyskaniu pozytywnej recenzji zostaną opublikowane w książce konferencyjnej (book of abstracts). Autorzy są także zaproszeni do skorzystania z możliwości publikacji w renomowanych czasopismach:

• Central European Economic Journal,
  • Ekonomista,
  • Bank i Kredyt,
  • Mazowsze. Studia Regionalne.

Zachęcamy do zapoznania się z załączoną broszurą konferencyjną oraz do rejestracji - \bgd]3BD~kupm/F6|.Yy=S!9]#[FQVTTo3*nZ2h\oO+t7?^0\p$

Do pobrania: