Dofinansowane studia podyplomowe on-line z zakresu innowacyjności

22 lutego 2021

Wydział Nauk Ekonomicznych UW zaprasza do udziału w 4 edycji studiów podyplomowych „Innowacyjna gospodarka. Rola polityki ekonomicznej”.

Studia realizowane są w systemie e-learningu, bez zjazdów stacjonarnych.

W programie dwusemestralnych studiów, obejmującym 242 godziny zajęć realizowanych przez praktyków i naukowców, znajdują się konwersatoria i warsztaty poświęcone m.in. następującym zagadnieniom:

• Ekonomiczna teoria innowacji,
  • Innowacyjność przedsiębiorstw,
  • Działalność B+R oraz ochrona praw własności intelektualnej,
  • Polityka strukturalna, przemysłowa i innowacyjna państwa,
  • Gospodarka oparta na wiedzy, rola edukacji i transferu wiedzy,
  • Innowacyjne badania rynku,
  • Inwentyka i zarządzanie projektami innowacyjnymi,
  • Fintech i innnowacje marketingowe.

Studia przeznaczone są dla osób z dyplomem licencjata lub wyższym. Roczne czesne wynosi 800 zł.

Rekrutacja trwa do 10 marca 2021 roku, pierwsze zajęcia zaplanowano na 26 marca 2021 roku.

Więcej informacji znajduje się na stronie Programu: www.wne.uw.edu.pl/innowacyjna