• Studia Wydziału Nauk Ekonomicznych w rankingu Perspektywy 2021

  Ranking kierunków studiów „Perspektywy” to zestawienie najlepszych programów oferowanych przez polskie uczelnie. W tegorocznej edycji kierunek Ekonomia prowadzony na naszym Wydziale został uznany za najlepszy w Polsce, Finanse i rachunkowość znalazły się na drugim miejscu w kraju. 

 • Wydział Nauk Ekonomicznych UW wśród liderów rankingu Eduniversal Best Masters

  Pięć magisterskich programów naszego Wydziału znalazło się na czołowych lokatach światowego rankingu Eduniversal Best Masters 2021. Ranking Best Masters to zestawienie ponad 22 000 programów studiów magisterskich i MBA, oferowanych przez blisko 4000 uczelni ze 154 krajów.

 • Certyfikaty Doskonałości Kształcenia PKA dla 3 kierunków Wydziału

  Trzy kierunki studiów prowadzone przez Wydział Nauk Ekonomicznych UW uzyskały prestiżowe Certyfikaty Doskonałości Kształcenia Polskiej Komisji Akredytacyjnej - w momencie przeprowadzania procedury akredytacyjnej (2019 r.) były to wszystkie prowadzone przez Wydział kierunki studiów.

 • Pełna akredytacja ACCA dla specjalności „Ekonomia Przedsiębiorstwa”

  Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał pełną akredytację, obejmującą wszystkie dziewięć modułów kwalifikacji zawodowej Stowarzyszenia ACCA - Association of Chartered Certified Accountants, dla specjalności „Ekonomia Przedsiębiorstwa” na kierunku „Ekonomia” (dla studiów I i II stopnia).

 • Studia Ekonomiczne UW na I miejscu w rankingu dziennika „Rzeczpospolita”

  W Rankingu Uczelni i Studiów Ekonomicznych dziennika „Rzeczpospolita” z 2019 r. studia ekonomiczne na Uniwersytecie Warszawskim zwyciężyły w rankingu studiów ekonomicznych, prowadzonych przez uczelnie nieekonomiczne.

Aktualności

Obraz Profesor Łukasz Hardt z nominacją profesorską
Z radością informujemy, że dr hab. Łukasz Hardt prof. ucz. otrzymał 20 grudnia 2021 r. nominację profesorską.
Obraz Nowy przedmiot w ofercie WNE UW - „Ryzyko kredytow…
„Ryzyko kredytowe – ujęcie modelowe” to kolejny kurs, realizowany przez WNE UW we współpracy ze specjalistami z branży finansowej, dostępny dla naszych Studentów.
Obraz Seminarium online “Tasks, personality, and wages –…
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium online z cyklu LabFam seminar series. Spotkanie “Tasks, personality, and wages – an empirical analysis for Germany” odbędzie się 11 stycznia 2022 r.
Obraz Współpraca z Uniwersytetem Otwartym UW - zgłaszani…
Do 2 lutego br. można zgłaszać propozycje kursów, w tym intensywnych kursów letnich w ramach oferty na III trymestr roku akademickiego 2021/2022 Uniwersytetu Otwartego UW.
Obraz Rejestracja na przedmiot „Introduction to Anti-Mon…
Serdecznie zapraszamy Studentów do rejestracji na przedmiot prowadzony na WNE UW we współpracy z bankiem Citi. Rejestracja rozpocznie się 11 stycznia 2022 r.
Obraz Powrót do zajęć stacjonarnych
Od 10 stycznia 2022 r. zajęcia na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego będą się odbywały w formie stacjonarnej.
Obraz Pożegnanie Profesora Brunona Góreckiego
Z wielkim smutkiem informujemy o śmierci Profesora Brunona Góreckiego, Prodziekana Wydziału Nauk Ekonomicznych w latach 1981-1987.
Obraz Organizacja pracy Wydziału w okresie świątecznym
Informacja o godzinach otwarcia biur Wydziału Nauk Ekonomicznych UW w okresie świąteczno-noworocznym.
Obraz Szkolenia dla nauczycieli akademickich do 31 stycz…
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą szkoleń dla etatowych nauczycieli akademickich do 31 stycznia 2022 r.

Oddaj głos na nową strategię WNE.

Polecane Wydarzenia