• Studia Wydziału Nauk Ekonomicznych w rankingu Perspektywy 2021

  Ranking kierunków studiów „Perspektywy” to zestawienie najlepszych programów oferowanych przez polskie uczelnie. W tegorocznej edycji kierunek Ekonomia prowadzony na naszym Wydziale został uznany za najlepszy w Polsce, Finanse i rachunkowość znalazły się na drugim miejscu w kraju. 

 • Wydział Nauk Ekonomicznych UW wśród liderów rankingu Eduniversal Best Masters

  Pięć magisterskich programów naszego Wydziału znalazło się na czołowych lokatach światowego rankingu Eduniversal Best Masters 2021. Ranking Best Masters to zestawienie ponad 22 000 programów studiów magisterskich i MBA, oferowanych przez blisko 4000 uczelni ze 154 krajów.

 • Certyfikaty Doskonałości Kształcenia PKA dla 3 kierunków Wydziału

  Trzy kierunki studiów prowadzone przez Wydział Nauk Ekonomicznych UW uzyskały prestiżowe Certyfikaty Doskonałości Kształcenia Polskiej Komisji Akredytacyjnej - w momencie przeprowadzania procedury akredytacyjnej (2019 r.) były to wszystkie prowadzone przez Wydział kierunki studiów.

 • Pełna akredytacja ACCA dla specjalności „Ekonomia Przedsiębiorstwa”

  Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał pełną akredytację, obejmującą wszystkie dziewięć modułów kwalifikacji zawodowej Stowarzyszenia ACCA - Association of Chartered Certified Accountants, dla specjalności „Ekonomia Przedsiębiorstwa” na kierunku „Ekonomia” (dla studiów I i II stopnia).

 • Studia Ekonomiczne UW na I miejscu w rankingu dziennika „Rzeczpospolita”

  W Rankingu Uczelni i Studiów Ekonomicznych dziennika „Rzeczpospolita” z 2019 r. studia ekonomiczne na Uniwersytecie Warszawskim zwyciężyły w rankingu studiów ekonomicznych, prowadzonych przez uczelnie nieekonomiczne.

Aktualności

Obraz Warsztat
Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarze organizowanym przez Samorząd Studentów WNE UW oraz Citi Handlowy, który odbędzie się 21 grudnia o godz. 18.30.
Obraz Praca dla doktoranta w projekcie nt. dzietności mi…
Ośrodek Badań nad Migracjami Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje doktoranta do prowadzenia analiz statystycznych dzietności migrantów w projekcie SONATA. Stypendium trwa 36 miesięcy.
Obraz Konkurs Sonatina dla młodych naukowców
Narodowe Centrum Nauki zaprasza do udziału w Konkursie Sonatina 6, przeznaczonym dla badaczy, będących na początku kariery naukowej. Nabór trwa od 16 grudnia 2021 r. do 15 marca 2022 r.
Obraz Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
Najlepsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia dla całej społeczności Wydziału Nauk Ekonomicznych!
Obraz Dr Beata Osiewalska z nagrodą naukową PAN w dziedz…
Dr Beata Osiewalska została uhonorowana prestiżową, przyznawaną raz na 3 lata, nagrodą Wydziału I Nauk Humanistycznych i Społecznych Polskiej Akademii Nauk w dziedzinie demografii.
Obraz Grant Narodowego Centrum Badań i Rozwoju dla proje…
Projekt "Monitorowanie działalności innowacyjnej firm i ocena skutków regulacji jako wsparcie dla polityki gospodarczej" z udziałem Badaczy Wydziału otrzymał dofinansowanie NCBR.
Obraz Dodatkowe jednorazowe świadczenia dla pracowników …
Rektor Uniwersytetu Warszawskiego podjął decyzję o przyznaniu jednorazowego świadczenia pracownikom Uczelni, w związku ze specjalnymi warunkami pracy w czasie pandemii COVID-19.
Obraz Przedłużenie zdalnego trybu zajęć do 22 grudnia 20…
Zarządzeniem Prodziekana ds. studenckich WNE, zajęcia dydaktyczne oferowane przez Wydział Nauk Ekonomicznych na studiach I i II stopnia, będą do 22 grudnia br. realizowane w trybie zdalnym.
Obraz III edycja konkursu na promocję badań naukowych
20 grudnia 2021 r. rozpoczyna się nabór wniosków do konkursu na promocję badań naukowych, w programie „Inicjatywa doskonałości – uczelnia badawcza”.

Oddaj głos na nową strategię WNE.

Polecane Wydarzenia