Kontakt

datascience@wne.uw.edu.pl


Kierownik studiów

pwojcik
dr hab. Wójcik Piotr
pwojcik@wne.uw.edu.pl

Administracja

pmandera
mgr Mandera Piotr
pmandera@wne.uw.edu.pl
22 55 49 135

Data Science w zastosowaniach biznesowych. Warsztaty z wykorzystaniem programu R

DS_www.pngZapraszamy na studia podyplomowe "Data Science w zastosowaniach biznesowych. Warsztaty z wykorzystaniem programu R", prowadzone na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Wykładowcami są pracownicy naukowi wydziału, mający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i projektów analitycznych dla biznesu i instytucji publicznych oraz biznesowi praktycy i specjaliści w analizach ilościowych.

W odróżnieniu od innych programów tego rodzaju, studia na WNE UW z "Data Science" mają w całości charakter warsztatowy z naciskiem na stronę aplikacyjną i samodzielne stosowanie omawianych metod w praktyce.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przy komputerach. W szczególny sposób program studiów uwzględnia nowoczesne metody uczenia maszynowego.


REKRUTACJA NA ROK AKADEMICKI 2022/2023 

Początek rekrutacji: 5 MAJA 2022

Decyzją władz UW zajęcia w roku akademickim 2021/2022 odbywają się w formie tradycyjnej (co może ulec zmianie zależnie od sytuacji epidemicznej). Jednak w związku z zainteresowaniem słuchaczy, zajęcia w jednej z grup w roku akademickim 2022/2023 będą się odbywać WYŁĄCZNIE w formie zdalnej.


Polecamy także szkolenia narzędziowe i statystyczne oferowane przez http://labmasters.pl/.

Więcej szczegółów: