Sekcja ds. Badań i Publikacji

e-mail: granty@wne.uw.edu.pl

Pokoje: A301, A302, A304, A401

arozycka
Katedra Zarządzania i Technologii Informacyjnych, Sekcja ds. Badań i Publikacji
Adiunkt, Kierownik Sekcji ds. Badań i Publikacji
arozycka@wne.uw.edu.pl

Pracownicy


mcedro
mgr Cedro Monika
Sekcja ds. Badań i Publikacji
Starszy specjalista
mcedro@wne.uw.edu.pl
agloeh
mgr Gloeh Anna
Sekcja ds. Badań i Publikacji
Specjalista
agloeh@wne.uw.edu.pl
ekazmierczak
mgr Kaźmierczak Ewa
Sekcja ds. Badań i Publikacji
Specjalista
ekazmierczak@wne.uw.edu.pl
vnovytskyy
mgr Novytskyy Valeriy
Sekcja ds. Badań i Publikacji
Specjalista
vnovytskyy@wne.uw.edu.pl
jrapacz
mgr Rapacz Jacek
Sekcja ds. Badań i Publikacji
Specjalista
jrapacz@wne.uw.edu.pl
awielgopolan
mgr Wielgopolan Anna
Sekcja ds. Badań i Publikacji
LabFam
Specjalista
awielgopolan@wne.uw.edu.pl
ibogacz
Bogacz Iwona
Sekcja ds. Badań i Publikacji
Starszy specjalista
ibogacz@wne.uw.edu.pl
acichocka
Cichocka Agnieszka
Sekcja ds. Badań i Publikacji
Specjalista
acichocka@wne.uw.edu.pl
mlewandowska
Lewandowska Magdalena
Sekcja ds. Badań i Publikacji
Specjalista
mlewandowska@wne.uw.edu.pl
inovytskyy
Novytskyy Ihor
Sekcja ds. Badań i Publikacji
Referent
inovytskyy@wne.uw.edu.pl
jpacholska
Pacholska Joanna
Sekcja ds. Badań i Publikacji
Specjalista
jpacholska@wne.uw.edu.pl