Opinie słuchaczy

Ocena całościowa studiów na podstawie ankiet końcowych (skala: od 1 - ocena bardzo zła ... do 5 - ocena bardzo dobra): 4,98

Najlepsze studia podyplomowe jakie ukończyłem ... i wiem co mówię bo na kilku byłem ;)

Od zera do mastera... studia pozwoliły mi rozwinąć swoją dotychczasową wiedzę z zakresu analityki danych do poziomu zaawansowanego w zakresie wykorzystania narzędzi BI (Power BI oraz Tableau).

Oceniam studia bardzo dobrze. Zajęcia były prowadzone w profesjonalny sposób, prowadzący w przejrzysty sposób prezentowali zagadnienia, panowała przyjazna atmosfera :)  Studia podniosły moje kwalifikacje i zachęciły do poszerzania wiedzy z zakresu SQL i narzędzi Power BI.

Bardzo przydatne i praktyczne studia. Prowadzący z bardzo szeroką wiedzą popartą doświadczeniem z praktyki. 

Tematyka studiów przydatna dla osób z różnych branż.

Studia podyplomowe na WNE były strzałem w 10. Przejrzyste zasady zaliczeń, platforma, dostępność materiałów i wiedza przekazywana przez prowadzących była okazją do ogromnego rozwoju w dziedzinie analizy i wizualizacji danych. Z pewnością polecam te studia każdemu, kto chce poznać całą gamę narzędzi potrzebną do podjęcia pracy zawodowej na stanowisku analityka danych!

Bardzo polecam studia BI na WNE UW. Dużo praktycznej wiedzy, przydatne materiały w dalszym toku studiów. Zaliczenie jak i forma zajęć bardzo przystępna i niesamowicie praktyczna. Całość studiów oceniam bardzo wysoko. Świetny poziom, prowadzący z dużą wiedzą i doświadczeniem. Bardzo się cieszę, że właśnie tutaj mogłam nabyć nową wiedzę i realizować zadania, które myślę, że odnajdą zastosowanie w przyszłości przy już docelowych projektach.

Bardzo na plus to że każdy moduł zajęć był nastawiony na stronę praktyczną. Pozwoliło to szybko przenieść zdobytą wiedzę i umiejętności do pracy zawodowej. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wkład włożony przez prowadzących :)

Nauczyłem się bardzo dużo i naprawdę czuję, że powiększyłem swoje komptencje. Program studiów był bardzo rozbudowany, tempo nauki duże ale dzięki temu efekty pracy prowadzących i mojej własnej są naprawdę widoczne. Świetny pomysł z końcową, zaliczeniową konferencją.

Najbardziej podobało mi się to, że studia od początku do końca składały się z samej praktyki. 

Bardzo praktyczne studia. Wiele ciekawych tematów. Super, że były dostępne filmiki (i inne materiały) po kursie, do których można było wrócić. Zajęcia prowadzone ciekawie, fajni prowadzący.

Studia dużo mnie nauczyły. Wiele rozwiązań mogłam od razu wykorzystać w pracy zawodowej. Bardzo polecam, wybrałam studia z myślą o swoim rozwoju pod kątem Power BI Desktop, a dowiedziałam się dużo, dużo więcej.

Zajęcia prowadzone w bardzo przystępny sposób. Wykładowcy byli zawsze przygotowani do zajęć. Dodatkowym atutem jest fakt, że prowadzący pracują w danych programach i mogą podzielić się życiowymi problemami i ich rozwiązaniami. Polecam :)

Jedne z najlepszych studiów/zajęć na których uczestniczyłem. Bardzo produktywne zajęcia, mnóstwo wiedzy i co najważniejsze - praktycznej. Studia są wymagające - po każdym bloku zjeść trzeba odrobić zadania sprawdzające przyswojenie wiedzy i opanowanie nowo poznanych narzędzi. Jestem pod wrażeniem wiedzy ale również umiejętności komunikacyjnych prowadzących. Bardzo polecam - sporo dawki wiedzy, którą można zastosować od razu w praktyce.

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, poruszające najważniejsze zagadnienia oraz dające możliwość sprawdzenia zdobytej wiedzy przez słuchacza.

Zdobyłam dużą wiedzę, która przydaje mi się na co dzień w pracy.

Bardzo dobrze dobrane tematycznie studia. Forma prowadzenia zajęć tzn. spora część czasu poświęcona na ćwiczenia praktyczne jest bardzo dobra. Również prace zaliczeniowe są super rozwiązaniem (prace na zakończenie modułu).

Świetni prowadzący oraz ich sposób przekazywania wiedzy - wszystko wydawało się proste. Czasem tempo prowadzenia zajęć mogłoby być szybsze (szczególnie przy SQL-u), ale wolniejsze tempo jest zrozumiałe - trzeba w końcu dopasować je tak, aby każdy miał możliwość spokojnej nauki danego tematu.

Zajęcia prowadzone w ciekawy, merytoryczny sposób. Bloki tematyczne uporządkowane w sposób umożliwiający studentowi zrozumienie omawianych zagadnień od prostszych do bardziej skomplikowanych kwestii. Bardzo dobre i łatwo dostępne materiały pomocnicze.

Super interakcja z prowadzącymi przez całe studia, zawsze chętni do pomocy. Kończąc studia jesteśmy praktycznie gotowi do rozpoczęcia pracy w zawodzie analityka.

Zdecydowanie polecam!