Wybierz język
pl gb

Twoja droga do członkostwa w ACCA

Dlaczego członkostwo w ACCA nada rozpędu Twojej karierze zawodowej? 

  • Członkowie ACCA to międzynarodowa grupa niekwestionowanych ekspertów w dziedzinie finansów, rachunkowości oraz zarządzania. Stowarzyszenie ACCA gwarantuje, że zrzeszeni w nim specjaliści to osoby, które reprezentują sobą najwyższe standardy wykształcenia, nabytych kwalifikacji, umiejętności zawodowych oraz etyki biznesowej.
  • Co piąty członek ACCA zajmuje najwyższe stanowiska zarządcze (CEO, CFO, Dyrektor Finansowy) w firmach na całym świecie. Członkowie ACCA w sposób kompetentny i pewny podejmują najważniejsze decyzje biznesowe, do czego przygotowała ich zarówno merytorycznie, jak i praktycznie kwalifikacja ACCA.
  • To wyjątkowa społeczność networkingowa ponad 700.000 osób na całym świecie stale wymieniających się wiedzą i doświadczeniem. Społeczność dla której ciągły rozwój swój i otoczenia są ważne, która śledzi światowe trendy w binesie oraz finansach i jest przygotowana na nadchodzące zmiany.
  • Mediana miesięcznych zarobków członków ACCA to 19.500 zł brutto – według badania Goldman Recruitment Salary Survey z 2018 r.

acca_logo.pngCzłonkostwo w ACCA jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Studiuj na Akredytowanym Programie ACCA na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego i sięgaj po więcej!

 

Dalsza droga do uzyskania kwalifikacji ACCA:
Po uzyskaniu ACCA Advanced Diploma in Accounting and Business:

1. zdajesz wymagane w kwalifikacji ACCA egzaminy: brakujące z poziomu Applied Skills oraz 4 z poziomu Strategic Professional:

a. 2 obowiązkowe egzaminy Essentials
b. wybrane 2 spośród 4 dostępnych egzaminów Options.

Dowiedz się więcej na temat egzaminów: https://www.accapolska.pl/39732-egzaminy-acca 

2. zaliczasz szkolenie online Ethics and Professional Skills Module;

3. potwierdzasz posiadanie min. trzyletniego doświadczenia zawodowego w finansach. Więcej informacji uzyskasz na stronie: https://www.accaglobal.com/gb/en/student/practical-experience.html

4. zostajesz członkiem ACCA

Zobacz video z Uroczystej Gali powitania nowych członków w organizacji ACCA.

Poznaj naszych członków i ich drogę do ACCA: https://www.accapolska.pl/39850-moja-droga-do-acca