Stypendium Accelerate Scholarship

Studenci WNE UW realizujący akredytowane przedmioty i zdecydowani na uzyskanie kwalifikacji ACCA mogą ubiegać się o stypendium ACCA ACCELERATE SCHOLARSHIP, które gwarantuje wsparcie finansowe na starcie drogi do członkostwa w organizacji: atrakcyjne zniżki finansowe na część zwolnień z egzaminów ACCA oraz anulowanie pierwszej opłaty rocznej.

acca-infografikafika-2023.jpg

Przede wszystkim – śledź informacje o uruchomieniu naboru stypendialnego obejmującego Twój rocznik studiów; wiadomości o tym będzie przekazywał Koordynator i Ambasador ACCA na WNE UW. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na grupie studenckiej oraz stronie ACCA Poland na Facebooku.

Skorzystanie z oferty stypendialnej to rejestracja w ACCA zgodna z zasadami ACCA Accelerate Scholarship: w wyznaczonym przez ACCA terminie, po uzyskaniu Listu Accelerate z WNE UW i zgodnie z instrukcją rejestracji Accelerate Scholarship, należy wypełnić formularz rejestracyjny online.

Rejestracji można dokonać na I roku studiów magisterskich:

  • podczas spotkania rejestracyjnego z przedstawicielami ACCA na Twojej uczelni,
  • w ramach internetowego spotkania rejestracyjnego prowadzonego przez przedstawicieli ACCA.
  • samodzielnie w oparciu o przewodnik po rejestracji ACCA.

Stypendyści ACCA Accelerate Scholarship są zobowiązani w terminie* podanym na imiennym Liście Accelerate do potwierdzenia w ACCA ukończenia akredytowanych studiów poprzez przekazanie skanów dyplomu wraz z suplementem (oryginały w jęz. ang. lub dokumenty w jęz. pol. wraz z ich tłumaczeniem przysięgłym na jęz. ang.)

Pełna informacja na temat stypendium ACCA Accelerate Scholarship na stronie: https://www.accapolska.pl/39742-acca-accelerate-scholarship

* jest to 12-miesięczny termin liczony od oficjalnej daty zakończenia studiów (np. jeśli rozpocząłeś 3-letnie studia w październiku 2017, to wyżej opisane zobowiązania musisz wypełnić do końca października 2021 roku)