Opinie

„Jestem absolwentką pierwszej edycji studiów podyplomowych "Innowacyjna gospodarka." To była fantastyczna okazja do przybliżenia sobie zagadnień natury ekonomicznej. Wykłady urozmaicone wystąpieniami praktyków - innowatorów w swoich dziedzinach oraz warsztaty, które pozwoliły na bliższe przyjrzenie się poruszanym tematom a do tego przyjazna atmosfera i możliwość nawiązania szerokich kontaktów sprawiły, że ten rok był dla mnie niezwykle cennym doświadczeniem.”

Monika Zdrojek

„Duża dawka teorii, praktyki, dyskusji, wykładów i warsztatów w dobrych proporcjach. Organizatorzy zadbali o to, aby przekazać aktualną wiedzę o innowacyjności gospodarki i jednocześnie stworzyć forum do wymiany poglądów oraz przestrzeń do rozwijania własnych zainteresowań - między innymi za pośrednictwem dużej oferty warsztatów do wyboru”

Sebastian Wijas

Studia były znakomitą okazją do poszerzenia wiedzy teoretycznej, poznania wielu praktycznych zagadnień związanych z innowacyjnością oraz spotkania wielu ciekawych ludzi. Wysokiej jakości wykładowcy, prestiżowa uczelnia i wydział, ciekawy program oraz dostęp online do biblioteki uniwersyteckiej a przez to do setek tysięcy pozycji dostępnych wyłącznie na płatnych zbiorach z całego świata. Generalnie znakomita inwestycja w rozwój osobisty jak i zawodowy, przy jednoczesnym rewelacyjnym wyniku relacji kosztu jak i czasu w stosunku do otrzymanego rezultatu.”

Rafał Momot

„Innowacyjne właściwie jest teraz wszystko, ale czy na pewno? Aby zrozumieć istotę innowacji, warto znać ich historię, mechanizmy kształtujące badania i rozwój, a przede wszystkim najnowsze trendy technologiczne. To obszerna dziedzina wiedzy, stąd w poznaniu jej bardzo pomocne mogą być podyplomowe studia „Innowacyjna gospodarka”. Sądziłam, że o innowacjach wiem prawie wszystko, a nawet mnie zaskoczyły niektóre zajęcia – oczywiście pozytywnie i inspirująco.”

Izabela Żmudka

„Z całą pewnością mogę polecić  studia na WNE UW „Innowacyjna gospodarka. Rola polityki ekonomicznej".  Interesujący program, bardzo współczesne zagadnienia, kompetentni wykładowcy. Wartością dodaną są wykłady gości specjalnych. Studia obejmują też pracę warsztatową, co pozwala wzbogacić i utrwalić wiedzę.”

Anna Kopyść

"Innowacyjności nie da się "napisać ustawą", ale można ją zrozumieć i poznać, a tym samym móc wdrażać skuteczne polityki pro-innowacyjne. Program studiów oparty na praktyce i profesjonalna kadra pozwalają zagłębić się w te zagadnienia, by stać się świadomym uczestnikiem rzeczywistości gospodarczej. Jako były słuchacz i absolwent, mogę szczerze polecić studia podyplomowe "Innowacyjna gospodarka. Rola polityki ekonomicznej" jako doskonały sposób na zwiększenie wiedzy oraz kwalifikacji."

Paweł Kasprowicz