Innowacyjna gospodarka. Rola polityki ekonomicznej

logo_UW_WNE.jpg                                                Znak_NBP_dofinansowanie.png

mendżerka_dane.pngWydział Nauk Ekonomicznych UW prowadzi dofinansowane studia podyplomowe pt. „Innowacyjna gospodarka. Rola polityki ekonomicznej"

Studia organizowane są wraz z Narodowym Bankiem Polskim w ramach Programu Edukacji Ekonomicznej.

Kontakt:
 a3cnJ?SIsL&4K-r*@T}Wp2$^#U]]#[K|R^Bw3C^7s'#Hjs|]sOyreT4FJ

Opinia słuchacza studiów

"Te studia to nie tylko polityka fiskalna państwa, podstawy mikro- i makroekonomii lub strategie gospodarcze rozwoju Polski.

Te studia to coś więcej: tu ekonomię serwuje się z silnym naciskiem na jej innowacyjny charakter: dowiecie się Państwo, czy obecnie są szanse na podbój kosmosu i rozwój górnictwa kosmicznego; poznacie niuanse ochrony praw własności intelektualnej, patentów i wynalazków; zaznajomicie się z najważniejszymi innowacjami w historii rozwoju cywilizacji, a także zostaną przybliżone Państwu zagadnienia działalności badawczo-rozwojowej krajów UE.

Ponad 240 godzin zajęć, w tym sporo warsztatów, wykładów specjalnych oraz seminariów. Najlepsza uczelnia, najlepsza kadra pod przewodnictwem znakomitego dra Górskiego, do tego dwa egzaminy plus zaliczenia w formie prac domowych - niech Was to nie przestraszy, a zmotywuje, bo poziom Wydział Nauk Ekonomicznych UW zapewnia wysoki, gdzie setki stron materiałów oraz dostęp do uczelnianej biblioteki w zestawie :-) Nie zapominajmy o wsparciu i patronacie Narodowego Banku Polskiego.

Przed Państwem nabór na IV edycję, studia się rozkręcają, więc warto być w awangardzie jej uczestników, szczególnie w kraju, który ma jeszcze trochę do zrobienia w dziedzinie innowacyjności. Te studia to Wasza przepustka do dalszego rozwoju i kariery. Zdecydowanie polecam!"

Paweł Jońca, Urząd Miasta Płocka (uczestnik III edycji studiów)