11.06.2024, 10:09

Rodzinny Kampus UW – wygrany projekt w konkursie Fundacji Totalizatora Sportowego

Działanie realizowane będzie przez Wydział Nauk Ekonomicznych UW, przy wsparciu finansowym ze środków Darczyńcy, tj. Fundacji Totalizatora Sportowego.

Jego główne założenia to promowane integracji społecznej wśród dzieci i dorosłych, a także rozwijanie umiejętności wartościowych na rynku pracy – zarówno dla Polaków, jak i cudzoziemców (szczególnie obywateli Ukrainy) mieszkających w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Dodatkowym zadaniem projektu jest stworzenie i testowe wdrożenie grywalizacji jako nowatorskiego narzędzia dydaktycznego skierowanego do dzieci i młodzieży. W ramach projektu przewidziane są 15-godzinne kursy stacjonarne. Planowane jest zorganizowanie 8 kursów dla dzieci z wykorzystaniem grywalizacji oraz 8 kursów językowych dla dorosłych.

Czas trwania projektu to 01.05.2024 r. - 30.11.2024 r.

Więcej informacji na stronie projektu!

Totalizator Sportowy - Fundacja logo - poziom-HIRES_Obszar roboczy 1.jpgRodzinnyKampusUW_logo2 (1).jpg