06.10.2022, 13:27

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego zawiadamia, że 17 października 2022 r. odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Roberta Mroza pt.: „Models, laws, and evidence – philosophy of causal research in macroeconomic”.

Promotorem rozprawy jest prof. dr hab. Łukasz Hardt, Kierownik Katedry Ekonomii Politycznej  Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Recenzenci:

• prof. dr hab. Jerzy Wilkin (Polska Akademia Nauk)
  • prof. dr. ir. Marcel Boumans (Uniwersytet w Utrechcie)

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się 17 października 2022 r. o godz. 9:00 w sali auli im. Oskara Langego na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Długa 44/50, Warszawa).

Z rozprawą doktorską można się zapoznać w Bibliotece Wydziału Nauk Ekonomicznych.

Z rozprawą doktorską i recenzjami w formie elektronicznej można się zapoznać na stronie: https://depotuw.ceon.pl/handle/item/4317