06.10.2022, 13:59

Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023

Za nami uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Wydarzenie ważne dla społeczności WNE UW odbyło się 26 września br. o godz. 15.00 w Auli im. Adama Mickiewicza, Auditorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.

Wykład Inauguracyjny przedstawiła dr hab. Anna Matysiak, prof. ucz. – Katedra Ekonomii Ludności i Demografii WNE UW, Kierownik LabFam.

W imieniu Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych UW dr hab. Gabrieli Grotkowskiej, prof. ucz., składamy życzenia owocnego nowego roku akademickiego i dziękujemy społeczności akademickiej oraz wszystkim zaproszonym Gościom za obecność podczas uroczystości.

• slide