25.04.2022, 14:29

Mgr Katarzyna Zagórska laureatką konkursu w programie Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza

Z radością informujemy, że mgr Katarzyna Zagórska, absolwentka studiów doktoranckich na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, a także badaczka w Katedrze Mikroekonomii WNE UW została laureatką 1. edycji konkursu "Kompleksowy program wsparcia dla doktorantów UW", będącego częścią programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza.

Celem konkursu było dofinansowanie nowych zadań badawczych, które podniosą jakość badań realizowanych przez doktorantów w związku z przygotowywanymi rozprawami doktorskimi oraz ułatwią ich terminową obronę.

Przyznany grant zostanie przeznaczony na badanie będące częścią przygotowywanej rozprawy doktorskiej  "Social norms, information, and consumers' preferences for environmental goods".

Celem badania jest ujawnienie preferencji rolników względem uczestniczenia w grupowych kontraktach rolno-środowiskowych.

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie:

Serdecznie gratulujemy!