22.04.2022, 14:08

European Economic Congress z udziałem badaczek Wydziału

Podczas XIV edycji European Economic Congress dr Małgorzata Starczewska-Krzysztoszek z Katedry Ekonomii Politycznej WNE UW weźmie udział w panelach „Inwestycje i wyzwania” oraz „Gospodarka a wojna na Wschodzie”, które odbędą się 25 kwietnia, natomiast 26 kwietnia dr hab. Katarzyna Śledziewska, prof. ucz., Kierownik Katedry Transformacji Technologicznej Wydziału Nauk Ekonomicznych wystąpi w panelu „Kompetencje przyszłości”.

Sesje Europejskiego Kongresu Gospodarczego będą transmitowane online na stronie głównej wydarzenia https://www.eecpoland.eu/

Dostęp do transmisji wymaga rejestracji

--

European Economic Congress to najważniejsza impreza biznesowa w Europie Centralnej. Uczestniczy w niej duża liczba osobistości świata polityki, biznesu, nauki, ekonomii i mediów. Ideą Kongresu jest integracja europejskich przedsiębiorców, budowanie wśród nich świadomości wartości wspólnoty oraz nakreślenie kierunku działań Europy. Tematyka EEC obejmuje najbardziej istotne kwestie dla rozwoju gospodarczego i społecznego Europy.