17.11.2022, 16:10

Dr Anna Janicka Pełnomocniczką ds. równości na WNE UW

Do głównych zadań Pełnomocniczki należy m.in.  pełnienie funkcji „punktu” konsultacyjnego i kontaktowego w sprawach dyskryminacji oraz reagowanie na zgłoszone przypadki poprzez doradztwo lub za zgodą osoby zgłaszającej przekazanie sprawy do Rzeczniczki akademickiej ds. studenckich i pracowniczych, a także przekazywanie studentom i pracownikom informacji o systemie wsparcia na Wydziale oraz na Uniwersytecie oraz informacji o kursach i szkoleniach równościowych. Kontakt z Pełnomocniczką możliwy jest pod adresem mailowym: rownowazni_wne@wne.uw.edu.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią wiadomości, jaką skierowała do społeczności Wydziału dr Anna Janicka.

--

Szanowni Państwo,

Nazywam się Anna Janicka i na Wydziale Nauk Ekonomicznych pełnię funkcję pełnomocniczki ds. równości.

Zależy nam, by wszystkie osoby na naszym Wydziale czuły się bezpiecznie i u siebie.

W ramach mojej funkcji postaram się przybliżać Państwu działania równościowe prowadzone na naszym Wydziale i na naszej uczelni - szkolenia, warsztaty, wydarzenia i kursy równościowe.

Pełnię też rolę pierwszego “punktu kontaktowego i konsultacyjnego” w przypadkach dyskryminacji i wspieram w kontakcie z uniwersyteckimi jednostkami antydyskryminacyjnymi. Kontakt ze mną jest poufny.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Jestem dostępna pod e-mailem: rownowazni_wne@wne.uw.edu.pl

Więcej informacji o działaniach antydyskryminacyjnych i równościowych na Uniwersytecie Warszawskim znajdą Państwo w załączniku, na stronie internetowej wydziału oraz na:

http://www.rownowazni.uw.edu.pl/

http://www.ombudsman.uw.edu.pl/

 

Z pozdrowieniami

Anna Janicka

--

Informacje na temat rozwiązań równościowych i antydyskryminacyjnych funkcjonujących na Uniwersytecie Warszawskim