02.12.2022, 10:41

Wyróżnienia Rektora Uniwersytetu Warszawskiego dla Pracowników WNE UW

Wyróżnienie jest wyrazem „docenienia pracowników prowadzących badania naukowe na wysokim poziomie, kierujących zespołami naukowymi w ramach projektów badawczych wpływających na rozwój dyscyplin naukowych oraz pracowników kształcących studentów na poziomie, który w sposób szczególny przyczynia się do rozwoju i wzrostu prestiżu Uniwersytetu Warszawskiego”.

Wyróżnieni Pracownicy Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego to odpowiednio:

• dr Maciej Wilamowski (Katedra Mikroekonomii WNE UW, DELab UW);w
  • dr hab. Jan Fałkowski, prof. ucz. (Katedra Ekonomii Politycznej WNE UW);
  • dr hab. Michał Brzeziński, prof. ucz. (Katedra Ekonomii Politycznej WNE UW, Warszawski Ośrodek Ekonomii Ekologicznej);
  • dr Krzysztof Drachal (Katedra Finansów i Rachunkowości WNE UW);
  • prof. dr Oded Stark (Katedra Ekonomii Ludności i Demografii WNE UW);
  • dr hab. Anna Matysiak, prof. ucz. (Katedra Ekonomii Ludności i Demografii WNE UW, LabFam);
  • dr Marcin Chlebus (Katedra Finansów Ilościowych WNE UW);
  • dr hab. Anna Białek-Jaworska (Katedra Innowacji i Rozwoju WNE UW, Accounting and Economics Research Centre).

Gratulujemy otrzymania wyróżnień i Państwa osiągnięć zawodowych – naukowych i dydaktycznych.

• slide