09.12.2022, 12:45

Spotkanie świąteczne Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Miło nam będzie Państwa – Pracowników, Absolwentów i Przyjaciół WNE UW, gościć na naszym Wydziale. Świąteczne spotkanie odbędzie się 21 grudnia, w środę, o godz. 15.00 (hol w budynku C).

Mamy nadzieję, że będzie okazją do wspólnej rozmowy i spędzenia czasu w życzliwej atmosferze. Spotkanie uświetni występ Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego.

W przypadku ewentualnych pytań dot. organizacji spotkania, zachęcamy do kontaktu z Sekcją Komunikacji WNE UW (^}`DO9WM#Qzt5?bmeIT[{f]#[OpP.?wB#FIiZB1ZvK*JdlS, 22 55 49 145).

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 13/2022 Kierownika Jednostki Dydaktycznej Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego w dniu 21 grudnia 2022 r. od godz. 15.00 na Wydziale obowiązują godziny dziekańskie.

Serdecznie zapraszamy z nadzieją na możliwość spotkania z Państwem.