06.03.2024, 11:55

Wyniki projektu badawczego CoMobility już są dostępne!

Podczas konferencji „W stronę zrównoważonej mobilności: Rozwiązania z myślą o człowieku i oparte na danych” przedstawicielki zespołu CoMobility zaprezentowały wyniki swojego trzyletniego projektu badawczego, a także najważniejsze wypracowane narzędzia i metody badawcze. Projekt dotyczył zachowań transportowych mieszkanek i mieszkańców Warszawy oraz ich wpływu na jakość powietrza.

Główną badaczką projektu CoMobility i liderką zespołu projektowego Uniwersytet Warszawski jest dr Anna Nicińska (Katedra Transformacji Technologicznej Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytet Warszawski, DELab UW).

Zespół projektowy tworzą badaczki i badacze WNE Uniwersytet Warszawski: dr Ewa Zawojska, dr Grzegorz Kula, mgr Joanna Rachubik, mgr Shahriar Akhavan Hezaveh, mgr Satia Rożynek oraz mgr Katarzyna Zagórska.

Z wynikami można zapoznać się na stronie projektu CoMobility.