10.01.2022, 14:23

Szkolenia Centrum Kompetencji Cyfrowych

W imieniu Centrum Kompetencji Cyfrowych Uniwersytetu Warszawskiego zapraszamy do wzięcia udziału w pakiecie szkoleń z platformy e-learningowej Kampus, poświęconych technikom sprawdzania wiedzy w sposób zdalny. 
Szkolenia zostały opracowane w związku z nadchodzącą sesją egzaminacyjną i są przeznaczone dla pracowników Uniwersytetu Warszawskiego.

Oferta szkoleń obejmuje następujące kursy:

  •     11 stycznia (godz. 10.00-13.00): „Niestandardowe rodzaje pytań w quizach na platformie Kampus: szkolenie zaawansowane”
  •     19 stycznia (godz. 10.00-13.00): „Ocenianie i dziennik ocen na platformie Kampus: szkolenie zaawansowane”
  •     27 stycznia (godz. 10.00-14.00): „Egzaminy i zaliczenia pisemne na platformie Kampus-egzaminy”

Zapisy na szkolenia odbywają się na platformie Kampus-pracownik pod adresem: https://bit.ly/3zF2E4M, konieczne jest zalogowanie się swoim kontem CAS (nr PESEL i hasło jak do USOS). Liczba miejsc w grupach szkoleniowych jest ograniczona. 

Szkolenia dla pracowników naukowo-dydaktycznych UW są organizowane w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego (ZIP). 

Szczegółowe informacje, instrukcje zapisu i programy umieszczone zostały w opisach szkoleń. Prosimy o zwrócenie uwagi na konieczność wypełnienia dokumentów związanych z uczestnictwem w programie ZIP.