10.01.2022, 14:27

Seminarium online "More Than (Brand) Names: The Impact of Vowels on Online Evaluations in Emerging Peer-To-Peer-Markets" [12.01.2022]

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium Digital Europe Economic Seminar, które odbędzie się 12 stycznia 2022 r. o godzinie 13:00 za pośrednictwem platformy Zoom.

Podczas seminarium, swoje badanie "More Than (Brand) Names: The Impact of Vowels on Online Evaluations in Emerging Peer-To-Peer-Markets" zaprezentuje dr Daniel Kaimann - adiunkt w dziedzinie ekonomii kultury na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie oraz członek Centrum Badawczego SFB901 "On-The-Fly Computing" na Uniwersytecie w Paderborn.

Formularz rejestracyjny oraz szczegóły spotkania dostępne są na stronie: https://bit.ly/3plA2tX

Seminaria z serii Digital Europe Economic Seminars organizowane są przez zespół DELab UW, moderatorem spotkań jest dr Wojciech Hardy z Katedry Transformacji Technologicznej WNE UW.

Cykl seminariów stanowi część działań w ramach programu Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza (IDUB), realizowanego na Uniwersytecie Warszawskim.