07.01.2022, 19:24

38 edycja Konferencji EBES na WNE UW [12-14.01.2022]

Serdecznie zapraszamy do udziału w 38. edycji Konferencji EBES - Eurasia Business and Economics Society, odbywającej się w tym roku w formie stacjonarno-zdalnej.

Organizatorem Konferencji jest Stowarzyszenie Eurasia Business and Economics Society oraz Istanbul Economic Research Association wraz z Wydziałem Nauk Ekonomicznych UW, który gości tegoroczną edycję wydarzenia.

Konferencja EBES jest każdorazowo okazją do prezentacji wyników badań oraz dyskusji na temat bieżących problemów z zakresu ekonomii i finansów, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących regionu Europy i Azji.

Wykaz szczegółowych wystąpień oraz dostęp do sesji zdalnych dostępny jest w Programie Konferencji.

Do Komitetu Naukowego tegorocznej edycji Konferencji należą: prof. dr hab. Jan Jakub Michałek, prof. dr hab. Andrzej Cieślik oraz dr hab. Leszek Wincenciak, Badacze Wydziału wezmą udział w Konferencji również w charakterze Prelegentów oraz Koordynatorów Sesji.

Więcej informacji o Konferencji znajduje się na stronie: https://ebesweb.org/38th-ebes-conference-warsaw/38th-ebes-conference-warsaw/

Serdecznie zapraszamy!

Góra