28.02.2023, 14:18

Reprezentacja WNE UW zajęła 2. miejsce na świecie w konkursie tradingowym Rotman International Trading Competition 2023

To największy w historii WNE UW sukces reprezentantów Wydziału na Rotman International Trading Competition!

Drużyna Studentów Wydziału w składzie: Jakub Kasprzak, Bartosz Bieganowski, Illia Baranochnikov, oraz Jakub Wnęk pod opieką merytoryczną dr. hab. Roberta Ślepaczuka, Kierownika Katedry Finansów Ilościowych WNE UW zdobyła 2. miejsce na świecie w prestiżowym konkursie tradingowym Rotman International Trading Competition 2023!

Reprezentanci Wydziału uplasowali się w ścisłej czołówce w światowej edycji konkursu, tuż za Baruch College z Nowego Yorku. Przypominamy, że to kolejne już osiągnięcie - po zdobyciu 1. i 2. miejsca w europejskich rozgrywkach Rotman European Trading Competition 2022.

Rotman International Trading Competition gromadzi zespoły studentów i ich opiekunów z uniwersytetów na całym świecie, którzy rywalizują w unikalnym 1-dniowym symulowanym wyzwaniu rynkowym. Tegoroczne kategorie konkursowe to: Volatility Trading Case, Liquidity Risk Case, Electricity Trading Case oraz Algorithmic Trading Case.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!