27.01.2022, 13:28

Dofinansowanie badań młodych badaczy – konkurs WNE UW

Uprzejmie informujemy, że do 28 lutego br. doktoranci oraz nowi pracownicy Wydziału mogą składać wnioski na dofinansowanie działalności naukowej w ramach wewnętrznego konkursu WNE UW. Decyzją Dziekana Wydziału ze środków własnych jednostki została wyodrębniona kwota 120 000 zł do podziału w wewnętrznym trybie konkursowym.

Adresatami konkursu są doktoranci i uczestnicy studiów doktorskich afiliowani na WNE, których promotor główny lub pomocniczy jest pracownikiem Wydziału Nauk Ekonomicznych oraz nowi pracownicy naukowi WNE. Za nowego pracownika naukowego Wydziału uważa się osoby zatrudnione na WNE nie wcześniej niż w dwóch latach kalendarzowych poprzedzających rok ogłoszenia konkursu, to jest osoby, których zatrudnienie rozpoczęło się w roku 2020, 2021 lub 2022.

Wymogi konkursu opisuje regulamin konkursu WNE UW przyjęty Zarządzeniem Dziekana Wydziału Nauk Ekonomicznych UW nr 10 z dnia 11 stycznia 2021 roku, dostępny na stronie: https://bit.ly/3IJc7Ly

Wniosek należy przygotować na formularzu konkursowym i przesłać w formacie elektronicznym na adres: @`$X~9AOLQxYij#ml%_]#[#BvD`T5=.ZnQrPjcurL. Termin składania wniosków upływa 28.02.2022 r.