28.01.2022, 09:11

Seminarium online "Fairness and royalty payment system on music streaming platforms" [09.02.2022]

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium Digital Europe Economic Seminar, które odbędzie się 9 lutego 2022 r. o godzinie 13:00 za pośrednictwem platformy Zoom.

Podczas seminarium, swoje badanie dotyczące konsekwencji wdrożenia nowego systemu płatności na rynku streamingu muzyki, zaprezentuje prof. François Moreau z Uniwersytetu Sorbonne Paris Nord. Zainteresowania badawcze prof. François Moreau obejmują m.in. ekonomię kreatywności i ekonomię cyfrową.

Formularz rejestracyjny oraz szczegóły spotkania dostępne są na stronie: https://bit.ly/3L2M1W7

Seminaria z serii Digital Europe Economic Seminars organizowane są przez zespół DELab UW, moderatorem spotkań jest dr Wojciech Hardy z Katedry Transformacji Technologicznej WNE UW.

Cykl seminariów stanowi część działań w ramach programu Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza (IDUB), realizowanego na Uniwersytecie Warszawskim.