07.12.2021, 11:44

„Diament ekonomiczny” – cykl debat KNSG UW

Serdecznie zapraszamy do udziału w debacie pt. ,,Czy raportowanie zrównoważonego rozwoju stanowi wyzwanie dla firm?”, która inauguruje projekt „Diament ekonomiczny”. Debata organizowana jest przez Koło Naukowe Strategii Gospodarczej oraz Studencki Klub Biznesu działający na Uniwersytecie Gdańskim.

Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 14 grudnia br., o godz. 18.00, a prelegentami będą:

• Ewa Sowińska - partnerka ESO Audit, biegła rewidentka,
  • dr Grzegorz Paluszak - wykładowca Wydziału, adiunkt w Katedrze Finansów i Rachunkowości WNE UW,
  • oraz Katarzyna Teter - menedżerka odpowiedzialna za CSR, blisko związana z kwestiami ESG i raportowania niefinansowego w Santander Bank Polska S.A.

W trakcie debaty poruszone zostaną zagadnienia dotyczące m.in.:

• sposobów i skuteczności raportowania zrównoważonego rozwoju w polskich przedsiębiorstwach;
  • społecznej odpowiedzialności biznesu przedsiębiorstw;
  • innowacji na rzecz klimatu;
  • wyzwań i zagrożeń dzisiejszego świata biznesowego;
  • oraz nowych regulacji w przedsiębiorstwach.

Spotkanie będzie transmitowane na Facebook'u Koła Naukowego Strategii Gospodarczej.
Należy dokonać wcześniejszej rejestracji. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

Projekt „Diament ekonomiczny” jest inicjatywą Koła Naukowego Strategii Gospodarczej Uniwersytetu Warszawskiego, które we współpracy z zaprzyjaźnionymi kołami naukowymi z całej Polski będzie podejmowało ważne tematy, omawiane i dyskutowane w formie debaty. W każdej debacie będzie uczestniczyło przynajmniej 2 prelegentów. Celem programu jest pogłębianie wiedzy oraz świadomości ekonomicznej studentów poprzez prezentację różnych punktów widzenia na bieżące problemy ekonomiczne. Debaty będą transmitowane na żywo na YouTube i udostępniane w mediach społecznościowych Koła.