05.06.2024, 12:04

"7th Doctoral Workshop on the Economics of Digitization" na Wydziale Nauk Ekonomicznych

Coroczna konferencja poświęcona ekonomii cyfryzacji po raz pierwszy odbędzie się na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW.

Wydarzenie jest współorganizowane przez wiodące uniwersytety: UCLouvain, Ifo Institute, Liege Competition and Innovation Institute, Telecom Paris, Toulouse School of Economics. W tym gronie obecny jest również Uniwersytet Warszawski.

W trakcie dwudniowych warsztatów swoje prace zaprezentuje grono kilkunastu doktorantek i doktorantów. Jedna z przedstawionych prac zostanie także nagrodzona – laureata wyłoni grono naukowców ze współorganizujących konferencję uczelni.

Z wykładem zatytułowanym „Blockchain, tokens and platforms” wystąpi prof. Hanna Halaburda (New York University, Leonard N. Stern School of Business).

Serdecznie zachęcamy do udziału! (W tym celu prosimy o wcześniejszą rejestrację mailową na adres e-mail dr. hab. Łukasza Grzybowskiego, Katedra Mikroekonomii WNE UW: G}*[9=kdIc7h4nvQ\`]RMe1VW]#[0ewV3w[\9O{!+]\ZRXf4.[=GD).

Informacje o konferencji oraz szczegółowy program dostępne są na stronie wydarzenia.

logo color economy of degitization.jpg

Góra