23.01.2023, 16:24

WNE UW dołączył do 31. Finału WOŚP

Wydział Nauk Ekonomicznych UW serdecznie zaprasza do udziału w licytacji w trakcie 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Polecamy się pamięci zwłaszcza miłośnikom baletu klasycznego lub tańca współczesnego, świata paczek klasycznych i puent. Zachęcamy także te osoby, które być może nigdy nie miały okazji, by obejrzeć  spektakl baletowy w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie.

Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych UW, dr hab. Gabriela Grotkowska, prof. ucz. - Przyjaciel Polskiego Baletu Narodowego, zaprasza na wspólną wyprawę do Teatru Wielkiego Opery Narodowej na spektakl w wykonaniu solistów i corps de ballet Polskiego Baletu Narodowego.

Zaproszenie obejmuje:

• obejrzenie spektaklu w uzgodnionym terminie
  • unikalny program spektaklu z podpisami artystów Polskiego Baletu Narodowego
  • zestaw gadżetów baletowych
  • kieliszek Prosecco w antrakcie.

Przypominamy, że dochód z tegorocznych aukcji WOŚP dedykowany jest na rzecz walki z sepsą.

Licytacje potrwają do poniedziałku, 30.01 do godz. 12:00.

Zapraszamy - aukcja WNE UW dostępna jest TUTAJ: https://allegro.pl/oferta/wyjscie-na-spektakl-baletowy-w-tw-z-pania-dziekan-13155820058