21.04.2022, 09:50

Warsztaty „Negocjacje trójstronne, czyli ile w praktyce równa się 1+1+1” [25.04.2022]

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach „Negocjacje trójstronne, czyli ile w praktyce równa się 1+1+1”, organizowanych na Wydziale Nauk Ekonomicznych przez Koło Naukowe Negocjacji Uniwersytetu Warszawskiego.

Praktyczny warsztat, służący doskonaleniu umiejętności komunikacji i negocjacji poprowadzi dr Jarosław Górski – Adiunkt w Katedrze Zarządzania i Technologii Informacyjnych WNE UW, doświadczony trener negocjacji.

Uczestnicy będą mieli okazję przećwiczyć budowanie strategii negocjacyjnych, których skuteczność będzie zależała od zdolności zawiązywania aliansów oraz odnajdywania obszarów wspólnych interesów. Warsztat stworzy także okazję do praktycznego treningu budowania zespołów zadaniowych do rozwiązywania określonych problemów.

Wydarzenie odbędzie się 25 kwietnia 2022 r. w godzinach 18:30-20:30, w siedzibie Wydziału Nauk Ekonomicznych (sala A201).

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy przesłać wiadomość prywatną do strony Koła Naukowego Negocjacji UW.