24.06.2022, 11:04

Uroczystość Graduacji WNE UW 2022 [09.07.2022]

W tym roku po raz pierwszy na naszym Wydziale odbędzie się uroczysta Graduacja absolwentów oraz pracowników naukowych WNE UW.

To wyjątkowe święto dla Was - drodzy tegoroczni absolwenci i Waszych bliskich. Chcemy wspólnie z Wami świętować zakończenie ważnego etapu Waszej drogi naukowej.

Wydarzenie będzie również okazją do wręczenia gratulacji pracownikom naukowym naszego Wydziału, którzy w bieżącym roku akademickim uzyskali stopień naukowy doktora, doktora habilitowanego, profesora oraz awansowali na stanowisko profesora uczelni.

Z tej okazji serdecznie zapraszamy na uroczystą Graduację WNE UW 2022.

Spotykamy się 9 lipca 2022 r. (sobota) o godz. 11:00 w Auli im. Mickiewicza w budynku Auditorium Maximum (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28).

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w uroczystości zapraszamy do wypełnienia ankiety rejestracyjnej, która dostępna jest na stronie: https://bit.ly/3zVkYZn

Na zgłoszenia (także osób przystępujących do egzaminu dyplomowego we wrześniu 2022 r.) oczekujemy do 4 lipca br. (poniedziałek) włącznie.

Do zobaczenia już 9 lipca!