15.07.2022, 12:08

Uroczystość Graduacji Absolwentów Wydziału Nauk Ekonomicznych, 09.07.2022

Wydarzenie miało miejsce 9 lipca w Auli im. Mickiewicza w Auditorium Maximum. Zaproszenie do udziału w Graduacji przyjęli JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak oraz Prorektor UW ds. rozwoju prof. dr hab. Ewa Krogulec.

Szczególna rola przypadła Gronu Dziekańskiemu WNE UW. Uroczystość Graduacji otworzyła Dziekan Wydziału dr hab. Gabriela Grotkowka, prof. ucz., gratulując absolwentom wyboru Uniwersytetu Warszawskiego oraz podkreślając, że drzwi Alma Mater będą dla nich zawsze otwarte. W słowach skierowanych do absolwentów Pani Dziekan wskazała również na wagę wymiaru wspólnotowego UW oraz wyraziła nadzieję, że tegoroczni absolwenci zachowają Uniwersytet w życzliwej pamięci.

Uczestnicy Graduacji - absolwenci studiów licencjackich oraz magisterskich, otrzymali pamiątkowe listy gratulacyjne oraz symboliczne upominki.

Dzień Graduacji był również ważnym momentem, by docenić nauczycieli akademickich Wydziału, którzy w bieżącym roku otrzymali tytuł naukowy profesora, uzyskali stopień doktora oraz awansowali na stanowisko profesora uczelni.

Krótkie wystąpienie wygłosił ponadto absolwent Wydziału– Przemysław Gacek, CEO Pracuj.pl. Opowiedział o kulisach założenia jednego z najpopularniejszych serwisów – lidera na rynku cyfrowej rekrutacji i dzielił się refleksjami związanymi z czasem studiów na WNE UW.

Nie obyło się oczywiście bez tradycyjnego rzucania biretami, wzruszeń, uśmiechów i wspólnych fotografii. A o szczególną oprawę i muzyczny akcent zadbał oczywiście Chór Akademicki UW.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z uroczystości: https://bit.ly/3RDWE4C

WNE_UW_09072022_Graduacja_837.jpg