13.12.2023, 13:36

Uroczyste zwieńczenie projektu „Uniwersytet Warszawski dla Ukrainy”

Odbędzie się w przestrzeni Kampusu UW, w Auditorium Maximum. Wychodząc na przeciw wsparciu obywateli Ukrainy, Uniwersytet Warszawski stworzył program „Uniwersytet Warszawski dla Ukrainy”. Jest to jeden z największych projektów proukraińskich, którego celem jest aktywizacja osób, które przyjechały z Ukrainy do Polski po 23.02.2022 r.

Miejscem realizacji zajęć jest Centrum Działań Ukraińskich na Uniwersytecie Warszawskim przy ulicy Dobrej 55. Pracują w nim zarówno Polacy, jak i obywatele Ukrainy. Tu każdy może znaleźć coś dla siebie, realizować swoje zainteresowania, a także poznać wielu wspaniałych ludzi: zarówno z Polski jak i Ukrainy. To tu rodzą się marzenia, realizują plany, zawiązują nowe znajomości.

Cieszymy się z zapoczątkowanej idei wsparcia.

FE_POWER_poziom_pl_UA.jpg