12.02.2024, 15:10

Szkolenie dla nowych nauczycieli akademickich

Szkolenie odbędzie się 27 lutego, w godz. 9.00-13.15, w siedzibie Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Dobrej 55. W jego trakcie nowo zatrudnieni na UW nauczyciele akademiccy zdobędą wiedzę pozwalającą na szybszą i bardziej efektywną adaptację w nowym miejscu pracy.

Szkolenie poprowadzą pracownicy Biura Spraw Pracowniczych i Kwestury UW. Jak zapewniają organizatorzy, omówione zostaną m.in.: zagadnienia poświęcone aspektom prawnym zatrudnienia, ofercie socjalnej, rozwiązaniom instytucjonalnym związanymi ze wsparciem psychologicznym, jak również zapobieganiu mobbingowi i nierównemu traktowaniu.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem platformy Kampus Pracownik, po zalogowaniu się do konta CAS.