21.11.2023, 10:10

Świąteczna zbiórka WNE dla podopiecznych „Chaty na Kępie”

To placówka położona w miejscowości Kotuń (nieopodal Siedlec). Swój nowy dom znalazło tam pięcioro dzieci: w wieku od 7 do 17 lat. Zbiórka potrwa do 4 grudnia br. (poniedziałek). 

Zastępczy rodzice dzieci z „Chaty na Kępie” podkreślają, że stanowią aktywną i bardzo wesołą rodzinę. Już w trakcie pierwszej rozmowy i my zwróciliśmy uwagę na życzliwość, troskę i serdeczną atmosferę, w której wychowują się dzieci. A także – wdzięczność, że swoją pomoc chcemy skierować właśnie do Nich.

Otrzymaliśmy listę upominków, które sprawiłyby radość podopiecznym domu. Ponadto – materiałów żywieniowych i chemicznych – pomocnych w codziennym funkcjonowaniu i prowadzeniu domu. 

Zapraszamy Państwa – społeczność Wydziału Nauk Ekonomicznych, do włączenia się w akcję pomocy. Mamy nadzieję, że wspólnie przygotujemy prezenty i sprawimy radość potrzebującej Rodzinie w tym grudniowym czasie. 

Wszystkie upominki można przynosić do p. A403 (od pon. do pt.) w godz. 10:00-15:00, w terminie do 4 grudnia (poniedziałek) włącznie. 

Lista niezbędnych potrzeb i marzeń dostępna jest tutaj: 
https://docs.google.com/spreadsheets/d/15h1mPZ-zl-ZsiHt2E9sAecA-nZ-khKmaO6PeYvTH4sM/edit?usp=sharing

W przypadku zainteresowania zakupem jednego/kilku produktów, uprzejmie prosimy o zaznaczenie znakiem X w odpowiedniej komórce. 

W przypadku ewentualnych pytań, chętnie odpowiemy: OSWTlXamE7qo3bvp6xYd`D]#[@FGB\8LO\/`U@Xnyv]OmQ-
 

Poprzednia

Następna
Góra