21.09.2022, 09:58

Stypendium w projekcie badawczym

Do projektu badawczego OPUS finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki, kierowanego przez doc dr. Adi Weidenfeld we współpracy z międzynarodowymi naukowcamiz najlepszych uniwersytetów w tym prof. Nick Clifton (Cardiff Metropolitan University, Wielka Brytania), prof. Ugo Fratessi (Politechnika w Mediolanie, Włochy) i dr Iris Wanzenböck (Uniwersytet w Utrechcie, Holandia), poszukujemy kandydata do gromadzenia i analizowania danych ilościowych i jakościowych oraz pomocy w pisaniu publikacji i raportów współautorskich oraz prezentacji na konferencje krajowe i międzynarodowe.

Kandydat powinien posiadać doświadczenie w zakresie:

• ekonometrii przestrzennej z doświadczeniem w analizie sieci społecznościowych
  • analizy danych regionalnych dotyczących innowacji i dzielenia się wiedzą, w tym patentów i wspólnych publikacji.

Student będzie miał za zadanie dokonać przeglądu literatury, stworzyć koncepcję teoretyczną, zdefiniować słowa kluczowe, przeprowadzić analizę sieci społecznościowych oraz zaangażować się w różne zajęcia akademickie i wymianę akademicką.

Szczegółowe informacje są dostępne w ogłoszeniu.

Aplikacje należy przesyłać do 12 października 2022 r.