28.04.2022, 15:05

Spotkanie Rady Pracodawców Wydziału Nauk Ekonomicznych UW

Spotkanie odbyło się 25 kwietnia 2022 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW. Wzięli w nim udział przedstawiciele biznesu, administracji i świata nauki. Podczas dyskusji podjęty został temat efektywnej komunikacji w otoczeniu międzynarodowym oraz zagadnienie sytuacji absolwentów kierunków ekonomicznych na rynku pracy w kontekście bieżących wyzwań.

Z zainteresowaniem słuchaczy spotkało się przedstawienie osiągnięć WNE oraz dokonań Pracowników Wydziału. Uczestnicy spotkania wysłuchali również informacji nt. Welcome Point, prowadzącego szereg szkoleń nastawionych na ułatwienie adaptacji w środowisku akademickim oraz na rynku pracy.

Rada Pracodawców stanowi ważne ciało doradcze Wydziału w zakresie budowania relacji pomiędzy uczelnią wyższą a przedstawicielami świata biznesu oraz dostosowywania dydaktyki nauk ekonomicznych do potrzeb rynku.

image000003.JPG    image000005.JPG