28.04.2022, 13:06

2. edycja Forum Dobrych Praktyk – spotkanie online [24.05.2022]

Serdecznie zapraszamy wykładowców i doktorantów Wydziału Nauk Ekonomicznych UW do wzięcia udziału w 2. edycji Forum Dobrych Praktyk. To wydarzenie skierowane do społeczności dydaktycznej Uniwersytetu Warszawskiego, organizowane przez Centrum Kompetencji Cyfrowych UW.

Forum jest dedykowane osobom, które prowadzą zdalne zajęcia na platformach Kampus oraz wszystkim zainteresowanym problematyką e-learningu.

Wydarzenie odbędzie się 24 maja 2022 r. za pośrednictwem platformy Zoom.

Osoby zainteresowane zaprezentowaniem podczas Forum Dobrych Praktyk swoich doświadczeń związanych z prowadzeniem zajęć online, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Propozycje wystąpień należy zgłaszać do 5 maja 2022 r.

Chęć wzięcia udziału w wydarzeniu można wyrazić poprzez  formularz rejestracyjny w terminie do 19 maja 2022 r.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Forum Dobrych Praktyk.

W ubiegłorocznej edycji spotkania swoim doświadczeniem i wiedzą z zakresu nauczania zdalnego dzielił się dr hab. Tomasz Kopczewski z Katedry Mikroekonomii WNE UW.