19.01.2022, 16:26

Seminarium z cyklu Warsaw Economic Seminars [20.01.2022]

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Warsaw Economic Seminars, organizowanego wspólnie przez Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego i Szkołę Główną Handlową.

Podczas najbliższego seminarium swoje badanie „A risk-risk trade-off assessment of climate-induced mortality risk changes” zaprezentują Irene Mussio, Susan Chilton, Darren Duxbury i Jytte Seested Nielsen z Newcastle University Business School.

Badanie skupia się na ryzyku śmiertelności związanym ze zmianami klimatycznymi w Wielkiej Brytanii, a jego autorzy analizują ankiety, porównujące sposoby postrzegania ryzyka zmiany klimatu i bardziej powszechnego - wypadków drogowych.

Spotkanie odbędzie się w formie zdalnej 20 stycznia 2022 r. od godz. 17:10 i będzie prowadzone w języku angielskim.

Abstrakt badania jest dostępny na stronie: https://drive.google.com/file/d/108h_03NBjn72Ut5v_970daalebhFyGHj/view

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy skontaktować się z organizatorami drogą mailową: m4HzLq=*Oo6@iltB|hPWy{wC0.$kng]#[ep7n*iGj/_!I]Rb'kJCK6ce{tu/O^U

----

Celem cyklu Warsaw Economic Seminars jest stworzenie platformy dla naukowców i specjalistów z całego świata do zaprezentowania swoich badań i dzielenia się wiedzą na temat ekonomii i polityki gospodarczej.

Uczestnicy spotkań mogą zarówno wysłuchać prezentacji i wziąć udział w dyskusji jak i  zaprezentować swoje własne badania, aby uzyskać opinie innych naukowców i studentów.