18.01.2022, 11:09

Seminarium Digital Europe Economic 19 stycznia 2022 r.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym seminarium z cyklu Digital Europe Economic organizowanym przez DELab UW. 


Podczas spotkania dr Paweł Surowiec z University of Sheffield, Department of Journalism Studies zaprezentuje swoje badanie “Public Diplomacy and Hybrid Media Activism: Online Diplomatic Participation and Citizens’ Counter-Narratives to the 2016 US Presidency”.


Badacz dokonuje analizy wzorców uczestnictwa dyplomatycznego online na podstawie wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych w 2016 roku.


Spotkanie odbędzie się 19 stycznia 2022 r. w godzinach 13:00-14:30 i będzie prowadzone w języku angielskim poprzez platformę Zoom Video Meeting.


Szczegółowe informacje wraz z formularzem rejestracji dostępne są na stronie: https://www.delab.uw.edu.pl/seminaria/digital-europe-economic-seminars/


--


Seminaria z serii Digital Europe Economic Seminars organizowane są przez zespół DELab UW, moderatorem spotkań jest dr Wojciech Hardy z Katedry Transformacji Technologicznej WNE UW.
Cykl seminariów stanowi część działań w ramach programu Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza (IDUB), realizowanego na Uniwersytecie Warszawskim.