15.02.2023, 09:53

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego zawiadamia, że 28 lutego 2023 r. odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Pawła Krasuskiego pt.:„Wpływ jakości usług banku na efektywność ekonomiczną jego oddziałów na przykładzie sektora bankowości spółdzielczej”.

Promotorami rozprawy są prof. dr hab. Krzysztof Opolski oraz dr Piotr Modzelewski z Katedry Zarządzania i Technologii Informacyjnych WNE UW.

Recenzenci:

• prof. dr hab. Witold Koziński
  • prof. dr hab. Jan Szambelańczyk (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu)

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się 28 lutego 2023 r. o godz. 12:00 w sali im. Oskara Langego na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Długa 44/50, Warszawa).

Z rozprawą można się zapoznać w Bibliotece WNE UW.

Z rozprawą doktorską i recenzjami w formie elektronicznej można się zapoznać na stronie: https://depotuw.ceon.pl/handle/item/4464