26.10.2022, 17:41

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego zawiadamia, że 8 listopada 2022 r. odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Michała Kubika pt.: „Analiza opłacalności inwestycji w elektrownię atomową w Polsce”.

Promotorem rozprawy jest prof. dr hab. Janusz Kudła, Kierownik Katedry Finansów i Rachunkowości Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Recenzenci:

• prof. dr hab. inż. Jerzy Szkutnik (Akademia Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa)
  • prof. dr hab. Dariusz Zarzecki (Uniwersytet Szczeciński)

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się 8 listopada 2022 r. o godz. 11:00 w sali im. Oskara Langego na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Długa 44/50, Warszawa).

Z rozprawą doktorską można się zapoznać w Bibliotece Wydziału Nauk Ekonomicznych.

Z rozprawą doktorską i recenzjami w formie elektronicznej można się zapoznać na stronie: https://depotuw.ceon.pl/handle/item/4341