16.12.2021, 10:49

Przedłużenie zdalnego trybu zajęć do 22 grudnia 2021 r.

Szanowni Państwo,
Drodzy Studenci,

Uprzejmie informujemy, że władze Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego podjęły decyzję o przedłużeniu okresu czasowego przejścia na tryb zdalny odbywania zajęć dydaktycznych na studiach pierwszego i drugiego stopnia od 18 do 22 grudnia 2021 r.

(Zarządzenie nr 16/2021 Prodziekana ds. studenckich Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 16 grudnia 2021 r. w sprawie w sprawie przedłużenia czasowego przeniesienia zajęć do trybu zdalnego w okresie od 18 do 22 grudnia 2021 roku).

Tak, jak było to dotychczas, Zarządzenie nie dotyczy zajęć realizowanych przez inne jednostki Uniwersytetu Warszawskiego, jak np. przedmiotów ogólnouniwersyteckich, w których studenci muszą uczestniczyć na zasadach określonych przez jednostki je oferujące, ani też zajęć usługowych realizowanych przez pracowników Wydziału Nauk Ekonomicznych na innych wydziałach UW.

Zarządzenie zostało skonsultowane z Samorządem Studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych UW oraz Radą Dydaktyczną WNE UW.