28.12.2021, 21:32

Powrót do zajęć stacjonarnych

Szanowni Państwo,

Drodzy Studenci,

Uprzejmie informujemy, że po przerwie świątecznej, począwszy od 10 stycznia 2022 r. zajęcia na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego będą realizowane w formie stacjonarnej.

Decyzja dotyczy zajęć na kierunkach studiów pierwszego i drugiego stopnia oferowanych przez Wydział Nauk Ekonomicznych, nie dotyczy natomiast zajęć prowadzonych przez inne jednostki Uczelni, w tym m.in. zajęć z wychowania fizycznego oraz lektoratów. W tych przypadkach zasady prowadzenia zajęć określają kierownicy tych jednostek.

Decyzja została wydana na podstawie zarządzenia nr 112 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 16 września 2021 r. w sprawie organizacji kształcenia w roku akademickim 2021/2022 (Monitor UW z 2021 r. poz. 223) z późniejszymi zmianami.

Góra